Küçük Dövmeler
31 Ağustos 2015
Kafatası (Kuru Kafa) Dövmeleri
4 Eylül 2015

Beyaz dövmeler, klasikten sıkılıp sıra dışı bir şeyler arayanlar için heyecanlandırıcı bir çözüm. Ancak beyaz dövmeler, dövme yaptıranlar arasında tartışmalara sebep olmaktadır. Bazıları beyaz dövmelerin etkisinin iki yılda geçtiğini, solup farklı renkler aldığını (sarardığını) söylemektedir. Aslında bu derinize, mürekkebin kalitesine ve dövme sanatçısına göre farklılık gösterebilen bir şey. Beyaz dövmeler her tende farklı durabilir. Sönme riski olan detaylı bir dövme yaptırmadan önce küçük denemeler yapmanızı tavsiye ederiz.

Cildimiz üç ayda bir kendini yeniler. Koyu renklerin bile rengi zamanla solmaya başlar, bu sebeple beyaz rengin kalıcılığını sağlamak zordur.

Ayrıca siyah mürekkep kanı göstermediği için farkında olmayız, beyaz dövmelerde ise iğnenin geçtiği yerlerde bir süre kan gözükmektedir. Zamanla beyaz olduğu daha açık belli olmaktadır. Ayrıca beyaz dövmeler doğal güneş ışığında daha rahat görünmektedir.

Eğer beyaz dövme yaptırmak istiyorsanız bırakın nefret edenler nefret etmeye devam etsin, konuda uzman bir dövme sanatçısıyla görüşüp onun tavsiyelerine göre beyaz dövme yaptırabilirsiniz.

Sizi yaratıcı, eğlenceli ve anlamlı beyaz dövme modelleri kataloğumuzla baş başa bırakıyoruz:

Bu sayfaya 134 kez bakıldı. Sayfaya puan verin:
Beyaz Dövmeler
54 Oy